Úvod | O firmě | Kariéra

Kariera

Hledáme projektanty, konstruktéry a servisní techniky hydraulických a mazacích systémů. Poskytujeme zázemí zavedené a fungující firmy s unikátním know-how v řadě oblastí a oborů. Nabízíme odpovídající platové podmínky, řadu zaměstnaneckých bonusů a systematický profesní růst. Pokud máte zájem o technicky velmi zajímavou práci, napište nám na adresu:
kariera

Aktuálně hledáme

Obchodní zástupce

Pracovní náplň

  • Kombinovaná obchodní činnost u zákazníků a z kanceláře
  • Akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • Samostatná příprava, plánování a realizace schůzek se zákazníky
  • Zpracování cenových nabídek, prezentace nabídek zákazníkům
  • Vedení obchodní agendy

Nabízíme

  • Možnost práce z domu (Home Office)
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Kancelář v centru Ostravy (dostupný vlak, autobus, tramvaj)
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Finanční bonus z kladného výsledku zakázek

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • flexibilita, samostatnost, odpovědnost
  • komunikační a organizační schopnost
  • ochotu cestovat (včetně zahraničních pracovních cest)
  • ŘP skupiny B
  • Praxe v oboru 3 let