Úvod | O firmě | Kariéra

Kariera

Hledáme projektanty, konstruktéry a servisní techniky hydraulických a mazacích systémů. Poskytujeme zázemí zavedené a fungující firmy s unikátním know-how v řadě oblastí a oborů. Nabízíme odpovídající platové podmínky, řadu zaměstnaneckých bonusů a systematický profesní růst. Pokud máte zájem o technicky velmi zajímavou práci, napište nám na adresu:
kariera

Aktuálně hledáme

Elektro projektant – senior

Pracovní náplň

  • návrh řídicích rozvaděčů v Eplanu P8 nebo AutoCADu
  • návrh 3D modelu rozvaděče
  • spolupráce na návrhu a realizaci řídících systémů dle projektových specifikací
  • návrh a projektování ASŘ a MAR systémů elektrických pohonů divadelní technologie a autonomních bateriových vozíků
  • projektování nadřazených systémů řízení divadelní technologie (pohonné jednotky)
  • návrh a specifikace el. prvků vybraných systémů pohonných jednotek divadelní tech. , stejnosměrných autonomních pohonných jednotek apod.
  • návrh hardwaru pro realizaci automatizačních systémů
  • tvorba technických zpráv
  • koncepční návrh SW, návrh strukturních Algorithmů řízení dodávané technologie
  • základní konfigurace a programování PLC systémů
  • ověření funkce u zákazníka, dodavatele (FAT, SAT)
  • koordinaci týmu 3 pracovníků
  • spolupráce s projektovým manažerem, systémovým inženýrem apod.
  • komunikace se zákazníky a investory
  • Uvádění do provozu

Požadujeme

  • VŠ případně SŠ vzdělání technického směru – Elektro případně Prostředky automatizovaného systému řízení
  • 5 let praxe
  • Znalost AJ
  • Řidičské oprávnění B
  • samostatnost, sebejistotu, velmi dobré komunikační schopnosti, ochotu cestovat

Výhodou:

  • znalost prostředí Siemens Step7 nebo TIA, Citect SCADA
  • znalost průmyslových sběrnic ProfiBus, ProfiNet; sítí a síťových prvků
  • vyhláška 50/1978 Sb. §6

Nabízíme

  • Možnost práce z domu (Home Office)
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Kancelář v centru Ostravy (dostupný vlak, autobus, tramvaj)
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)
  • Finanční bonus z kladného výsledku zakázek